Hosting aplikacji

Zapewniamy kompleksowe utrzymanie aplikacji internetowych na serwerach internetowych. W zależności od potrzeb i możliwości klienta proponujemy utrzymanie aplikacji na serwerach współdzielonych, serwerach VPS (Virtual Private Server) oraz na serwerach dedykowanych. Dla osiągnięcia dużej wydajności tworzymy klastry lub chmury obliczeniowe.

Rozwiązania ekonomiczne to hosting współdzielony i VPS. W ramach hostingu współdzielonego klient otrzymuje konto hostigowe na jednym z naszych serwerów. W ramach konta hostingowego można zainstalować kilka aplikacji internetowych i kilka domen internetowych. Serwery VPS to wydzielona fizycznie część serwera posiadająca własny system operacyjny i własny adres IP. Każdy serwer VPS ma przydzielone gwarantowane zasoby fizyczne serwera.

Dla bardziej wymagających aplikacji internetowych lub do obsługi ich większej ilości proponujemy serwery dedykowane. Do dyspozycji klienta są pełne zasoby serwera, dedykowany system operacyjny oraz adres IP. Serwerem dedykowanym można zarządzać z poziomu root albo przez specjalne aplikacje.

Dla naszych klientów zapewniamy także rejestrację i utrzymanie domen internetowych.